ATİA STENDİNİN MÖTƏBƏR QONAĞI ŞAHMAR MÖVSÜMOV!
Prezidentin köməkçisi,Prezident Administrasiyasının İqtisadi məsələlər və innovativ inkişaf siyasəti şöbəsinin müdiri Şahmar Mövsümov bu gün ATİA-nın stendini ziyarət edib. Qonağı ATİA-nın sədri Ramiz İsayev qarşılayıb.
Prezidentin köməkçisi, Assosiasiyanın gördüyü işlərlə yaxından tanış olaraq, gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıb. ATİA-nın sədri Ramiz İsayev bildirib ki, KOBİA və ATİA-nın birgə stendində tikinti sahəsi ilə bağlı müxtəlif sahibkarların məhsulları nümayiş olunur, onların fəaliyyəti geniş şəkildə qonaqların diqqətinə çatdırılır.
Söhbət zamanı WUF13 tədbirinin ölkəmizdə keçirilməsinin önəminə toxunulub, Azərbaycanın Foruma ev sahibliyi etməsi mühüm diplomatik nailiyyət kimi dəyərləndirilib. Diqqətə çatdırılıb ki, Azərbaycan bu platforma vasitəsilə yeni tərəfdaşlar və dostlar qazanır, beynəlxalq əməkdaşlıq imkanlarını genişləndirir.

HONORABLE GUEST OF THE ATIA STAND — SHAHMAR MOVSUMOV!
Assistant to the President, Head of the Department of Economic Policy and Innovative Development at the Presidential Administration Shahmar Movsumov visited the ATIA stand today. He was welcomed by ATIA Chairman Ramiz Isayev.
The Presidential Assistant became closely acquainted with the Association’s activities and wished success in its future work. The ATIA Chairman noted that the joint KOBIA–ATIA stand showcases various products of construction sector companies and presents their activities to forum visitors.
During the discussion, the importance of hosting WUF13 in Azerbaijan was highlighted. It was stated that hosting the forum is a significant diplomatic achievement for the country. It was also emphasized that Azerbaijan is gaining new partners and friends through this platform, expanding opportunities for international cooperation.