ATİA STENDİNİN MÖTƏBƏR QONAĞI ŞAHMAR MÖVSÜMOV!
Prezidentin köməkçisi,Prezident Administrasiyasının İqtisadi məsələlər və innovativ inkişaf siyasəti şöbəsinin müdiri Şahmar Mövsümov bu gün ATİA-nın stendini ziyarət edib. Qonağı ATİA-nın sədri Ramiz İsayev qarşılayıb.
Prezidentin köməkçisi, Assosiasiyanın gördüyü işlərlə yaxından tanış olaraq, gələcək fəaliyyətində uğurlar arzulayıb. ATİA-nın sədri Ramiz İsayev bildirib ki, KOBİA və ATİA-nın birgə stendində tikinti sahəsi ilə bağlı müxtəlif sahibkarların məhsulları nümayiş olunur, onların fəaliyyəti geniş şəkildə qonaqların diqqətinə çatdırılır.
Söhbət zamanı WUF13 tədbirinin ölkəmizdə keçirilməsinin önəminə toxunulub, Azərbaycanın Foruma ev sahibliyi etməsi mühüm diplomatik nailiyyət kimi dəyərləndirilib. Diqqətə çatdırılıb ki, Azərbaycan bu platforma vasitəsilə yeni tərəfdaşlar və dostlar qazanır, beynəlxalq əməkdaşlıq imkanlarını genişləndirir.

ПОЧЁТНЫЙ ГОСТЬ СТЕНДА ATIA — ШАХМАР МОВСУМОВ!
Помощник Президента, руководитель отдела экономической политики и инновационного развития Администрации Президента Shahmar Movsumov сегодня посетил стенд ATIA. Гостя встретил председатель ATIA Рамиз Исаев.
Помощник Президента ознакомился с деятельностью Ассоциации и пожелал успехов в её дальнейшей работе. Председатель ATIA отметил, что на совместном стенде KOBIA и ATIA представлены различные продукты компаний строительного сектора, а их деятельность широко представляется посетителям форума.
В ходе беседы была подчеркнута важность проведения WUF13 в Азербайджане. Было отмечено, что проведение форума в стране является значимым дипломатическим достижением. Также было заявлено, что Азербайджан благодаря этой платформе приобретает новых партнёров и друзей, расширяя возможности международного сотрудничества.