Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov, ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev və ATİA-nın üzvü olan Unimetal şirkətinin rəhbər heyəti ilə birlikdə istehsal müəssisəsində olublar
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov, ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev və ATİA-nın üzvü olan Unimetal şirkətinin rəhbər heyəti ilə birlikdə istehsal müəssisəsində olublar.
Müəssisənin istehsal prosesi və texnoloji imkanları nümayəndələrə təqdim olunub, istehsal xəttində tətbiq olunan müasir avadanlıqlar və idarəetmə sistemləri barədə ətraflı məlumat verilib.
Eyni zamanda tikinti sahələri üçün metal məhsulların istehsalı üzrə aparılan işlər və sektorun inkişaf perspektivləri, eləcə də dövlət dəstəyi mexanizmləri barədə geniş müzakirələr aparılıb

Председатель Правления Агентства по развитию малого и среднего бизнеса (KOBİA) Орхан Мамедов совместно с председателем Правления ATİA Рамизом Исаевым и руководством компании Unimetal, являющейся членом ATİA, посетили производственное предприятие
Председатель Правления Агентства по развитию малого и среднего бизнеса (KOBİA) Орхан Мамедов совместно с председателем Правления ATİA Рамизом Исаевым и руководством компании Unimetal, являющейся членом ATİA, посетили производственное предприятие.
Представителям был представлен производственный процесс предприятия и его технологические возможности, а также подробно рассказано о современном оборудовании и системах управления, применяемых на производственной линии.
Также состоялось широкое обсуждение работ, проводимых в сфере производства металлической продукции для строительных объектов, перспектив развития сектора, а также механизмов государственной поддержки.