Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov, ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev və ATİA-nın üzvü olan Unimetal şirkətinin rəhbər heyəti ilə birlikdə istehsal müəssisəsində olublar
Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov, ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev və ATİA-nın üzvü olan Unimetal şirkətinin rəhbər heyəti ilə birlikdə istehsal müəssisəsində olublar.
Müəssisənin istehsal prosesi və texnoloji imkanları nümayəndələrə təqdim olunub, istehsal xəttində tətbiq olunan müasir avadanlıqlar və idarəetmə sistemləri barədə ətraflı məlumat verilib.
Eyni zamanda tikinti sahələri üçün metal məhsulların istehsalı üzrə aparılan işlər və sektorun inkişaf perspektivləri, eləcə də dövlət dəstəyi mexanizmləri barədə geniş müzakirələr aparılıb

The Chairman of the Board of the Small and Medium Business Development Agency (KOBIA), Orkhan Mammadov, together with the Chairman of the Board of ATIA, Ramiz Isayev, and the management of Unimetal, a member company of ATIA, visited the production facility
The Chairman of the Board of the Small and Medium Business Development Agency (KOBIA), Orkhan Mammadov, together with the Chairman of the Board of ATIA, Ramiz Isayev, and the management of Unimetal, a member company of ATIA, visited the production facility.
During the visit, the production process and technological capabilities of the enterprise were presented to the representatives. Detailed information was provided about the modern equipment and management systems used on the production line.
In addition, extensive discussions were held on the production of metal products for construction sites, the development prospects of the sector, as well as state support mechanisms.