Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə heyətinin sədri Ramiz İsayev, KOBİA-nın İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini Samir Hümbətov, Assosiasiyanın üzvləri və tikinti şirkətlərinin rəhbərləri 10 Aprel – İnşaatçılar Günü münasibətilə Fəxri Xiyabanda Ulu Öndər Heydər Əliyevin məzarını ziyarət edib, önünə əklil və gül dəstələri qoyub, əziz xatirəsini böyük ehtiramla yad ediblər
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə heyətinin sədri Ramiz İsayev, KOBİA-nın İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini Samir Hümbətov, Assosiasiyanın üzvləri və tikinti şirkətlərinin rəhbərləri 10 Aprel – İnşaatçılar Günü münasibətilə Fəxri Xiyabanda Ulu Öndər Heydər Əliyevin məzarını ziyarət edib, önünə əklil və gül dəstələri qoyub, əziz xatirəsini böyük ehtiramla yad ediblər.
Heydər Əliyevin Azərbaycanın tikinti sektorunun inkişafında göstərdiyi əvəzsiz xidmətlər , onun uzaqgörən siyasəti sayəsində qazanılan uğurlar bu gün də hər bir inşaatçı üçün ilham mənbəyidir.

Chairman of the Board of the Association of Builders and Manufacturers of Azerbaijan Ramiz Isayev, First Deputy Chairman of the Board of KOBIA Samir Humbatov, members of the Association, and heads of construction companies visited the Alley of Honor on the occasion of April 10 — Builders’ Day
Chairman of the Board of the Association of Builders and Manufacturers of Azerbaijan Ramiz Isayev, First Deputy Chairman of the Board of KOBIA Samir Humbatov, members of the Association, and heads of construction companies visited the Alley of Honor on the occasion of April 10 — Builders’ Day. They laid a wreath and flowers at the grave of National Leader Heydar Aliyev and honored his memory with great respect.
Heydar Aliyev’s invaluable contributions to the development of Azerbaijan’s construction sector, as well as the achievements gained through his far-sighted policy, continue to serve as a source of inspiration for every builder today.
We honor the cherished memory of the Great Leader with deep respect and reverence. May Allah rest his soul in peace!