Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) Belarus Respublikasının Memarlıq və Tikinti Nazirliyi və Tikinti İttifaqı ilə keçirilən görüş çərçivəsində əməkdaşlığın genişləndirilməsi istiqamətində mühüm addım atıb
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) Belarus Respublikasının Memarlıq və Tikinti Nazirliyi və Tikinti İttifaqı ilə keçirilən görüş çərçivəsində əməkdaşlığın genişləndirilməsi istiqamətində mühüm addım atıb.
Görüş zamanı tərəflər arasında Qarşılıqlı Anlaşma Memorandumu imzalanıb.Bu sənəd tikinti sahəsində birgə fəaliyyətin genişləndirilməsi, perspektiv layihələrin həyata keçirilməsi və qarşılıqlı tərəfdaşlığın möhkəmləndirilməsi üçün strateji əsas formalaşdırır.

The Azerbaijan Construction Manufacturers Association (ATIA) has taken an important step toward expanding cooperation during a meeting with the Ministry of Architecture and Construction of the Republic of Belarus and the Construction Union
The Azerbaijan Construction Manufacturers Association (ATIA) has taken an important step toward expanding cooperation during a meeting with the Ministry of Architecture and Construction of the Republic of Belarus and the Construction Union.
During the meeting, a Memorandum of Understanding was signed between the parties. This document establishes a strategic foundation for expanding joint activities in the construction sector, implementing перспектив projects, and strengthening mutual partnership.