ATİA-nın üzvü “Unimetal” şirkəti ATİA-nın dəstəyi ilə Qazaxıstanın Aktau şəhərində baş tutan “AqQala Build 2026” beynəlxalq tikinti sərgisində öz stendi ilə geniş şəkildə təmsil olunmuşdur
ATİA-nın üzvü “Unimetal” şirkəti ATİA-nın dəstəyi ilə Qazaxıstanın Aktau şəhərində baş tutan “AqQala Build 2026” beynəlxalq tikinti sərgisində öz stendi ilə geniş şəkildə təmsil olunmuşdur.
Şirkət tərəfindən təqdim edilən müasir texnologiyalar və sənaye həlləri iştirakçılar tərəfindən böyük maraqla qarşılanmış, bir sıra perspektiv əməkdaşlıq imkanları müzakirə edilmişdir.
Bu iştirak regional və beynəlxalq bazarlarda mövqelərin möhkəmləndirilməsi istiqamətində mühüm addım kimi qiymətləndirilir.

Компания Unimetal, являющаяся членом ATİA, при поддержке Ассоциации была широко представлена собственным стендом на Международной строительной выставке AqQala Build 2026, состоявшейся в городе Актау, Республика Казахстан
Компания Unimetal, являющаяся членом ATİA, при поддержке Ассоциации была широко представлена собственным стендом на Международной строительной выставке AqQala Build 2026, состоявшейся в городе Актау, Республика Казахстан.
Представленные компанией современные технологии и промышленные решения вызвали большой интерес у участников, были обсуждены ряд перспективных возможностей сотрудничества.
Данное участие рассматривается как важный шаг на пути укрепления позиций на региональных и международных рынках.