Azərbaycan Tikinti İstehsalatçıları Assosiasiyası (ATİA) üzvləri sırasına “ENBC GROUP” MMC və “SÜBHANOĞLU İNŞAAT” MMC qoşulmuşdur
Azərbaycan Tikinti İstehsalatçıları Assosiasiyası (ATİA) üzvləri sırasına “ENBC GROUP” MMC və “SÜBHANOĞLU İNŞAAT” MMC qoşulmuşdur.
Görüş çərçivəsində hər iki şirkət ilə tikinti sektorundakı son trendlər, innovativ həllər və sektorda qarşılıqlı faydalı əməkdaşlıq perspektivləri müzakirə edilmişdir. Həmçinin, gələcəkdə birgə layihələrin həyata keçirilməsi və bu sahədə potensial inkişaf yolları barədə fikir mübadiləsi aparılmışdır.
ATİA olaraq, yeni üzvlərimizin Assosiasiyaya qatılmasını yüksək qiymətləndirir və onlara uğurlu fəaliyyət, davamlı inkişaf və yeni nailiyyətlər arzulayırıq.

The companies ENBC GROUP LLC and SÜBHANOĞLU İNŞAAT LLC have joined the ranks of the members of the Azerbaijan Construction Manufacturers Association (ATİA)
The companies ENBC GROUP LLC and SÜBHANOĞLU İNŞAAT LLC have joined the ranks of the members of the Azerbaijan Construction Manufacturers Association (ATİA).
During the meeting with companies, the latest trends in the construction sector, innovative solutions, and prospects for mutually beneficial cooperation in the industry were discussed. Additionally, the parties exchanged views on implementing joint projects in the future and potential development paths in this field.
As ATİA, we highly appreciate the addition of our new members to the Association and wish them successful operations, sustainable development, and new achievements.