Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbərliyi MÜSİAD Azərbaycan İctimai Birliyinin təşkilatçılığı ilə keçirilmiş 6-cı Müstəqil İş Adamları Görüşündə iştirak edib
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbərliyi MÜSİAD Azərbaycan İctimai Birliyinin təşkilatçılığı ilə keçirilmiş 6-cı Müstəqil İş Adamları Görüşündə iştirak edib.
Tədbirdə 250-yə yaxın sahibkar bir araya gələrək, yeni əməkdaşlıq imkanlarını müzakirə ediblər və gələcək layihələr barədə geniş fikir mübadiləsi aparılıb.

Руководство Ассоциации строительных производителей Азербайджана (ATİA) приняло участие в 6-й встрече независимых бизнесменов, организованной Общественным объединением MÜSİAD Азербайджан.
Руководство Ассоциации строительных производителей Азербайджана (ATİA) приняло участие в 6-й встрече независимых бизнесменов, организованной Общественным объединением MÜSİAD Азербайджан. На мероприятии собрались около 250 предпринимателей, чтобы обсудить новые возможности для сотрудничества и провести широкую дискуссию о будущих проектах.