Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyəti sədrinin müavini Baku TV-də yayımlanan “Baku Aktual” verilişinin qonağı oldu
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyəti sədrinin müavini Baku TV-də yayımlanan “Baku Aktual” verilişinin qonağı oldu.
Veriliş zamanı şəhərdə aparılan söküntü işləri, bu prosesin yaratdığı problemlər, pilot layihələrin icrası və vətəndaşlara ödənilən kompensasiyaların məbləği ətrafında geniş müzakirələr aparıldı. Söhbət zamanı bu sahədə mövcud qaydaların təkmilləşdirilməsi və vətəndaşların hüquqlarının qorunması məsələləri də diqqət mərkəzində saxlanıldı.

Заместитель председателя Правления Ассоциации строительных производителей Азербайджана (ATİA) стал гостем программы «Baku Aktual», транслируемой на Baku TV
Заместитель председателя Правления Ассоциации строительных производителей Азербайджана (ATİA) стал гостем программы «Baku Aktual», которая транслируется на Baku TV.
В ходе передачи состоялось широкое обсуждение сносов, проводимых в городе, возникающих при этом проблем, реализации пилотных проектов, а также размеров компенсаций, выплачиваемых гражданам. Особое внимание было уделено вопросам совершенствования существующих норм в этой сфере и защиты прав граждан.