ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) yanında İctimai Şuranın üzvləri ilə birgə yeni açılmış “Bakı KOB evi”ndə işgüzar səfərdə oldular.
ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) yanında İctimai Şuranın üzvləri ilə birgə yeni açılmış “Bakı KOB evi”ndə işgüzar səfərdə oldular. Sayca 3-cü olan “Bakı KOB evi”nin ümumi sahəsi 11 min 262 kvadratmetrdir. Səfər zamanı Şura üzvləri “Bakı KOB evi”nin fəaliyyət istiqamətləri ilə yaxından tanış oldular.

Председатель совета директоров Atia Ramiz Isayev Ramiz Isayev был рабочим визитом в недавно открытый дом Baku Sob с членами государственного совета в рамках Агентства по развитию мусора и среднего бизнеса (Kobia).
Председатель совета директоров Atia Ramiz Isayev Ramiz Isayev был рабочим визитом в недавно открытый дом Baku Sob с членами государственного совета в рамках Агентства по развитию мусора и среднего бизнеса (Kobia). 3 -й «Baku Sob House» составляет 11 262 квадратных метров. Во время визита члены Совета познакомились с деятельностью Баку -СОБ -Хауса.