ATİA-nın inzibati ofisində İdarə Heyətinin sədri cənab Ramiz İsayevin assosiasiyanın əməkdaşları ilə 2024-cü ilin yekununa dair görüşü baş tutdu
Bu gün ATİA-nın inzibati ofisində İdarə Heyətinin sədri cənab Ramiz İsayevin assosiasiyanın əməkdaşları ilə 2024-cü ilin yekununa dair görüşü baş tutdu.
Görüş zamanı cari ildə görülmüş işlər müzakirə edildi, il ərzində fəallığı və nümunəvi davranışı ilə seçilən əməkdaşlar – Departament rəhbərləri Əşrəf Şıxəliyev, Nicat Alxaszadə və mühasib Rahib Rəhimova təşəkkürnamələr təqdim edildi.
O cümlədən Assosiasiyanın İdarə Heyətinin sədrinin müvafiq əmrinə əsasən Əşrəf Şıxəliyev ATİA-nın sədr müavini vəzifəsinə təyin edildi. Həmkarlarımızı qazandıqları nailiyyətlər münasibətilə təbrik edir, 2025-ci ildə onlara daha böyük uğurlar arzulayırıq!

ATIA’s administrative office Mr. Ramiz Isayev, the Association’s employees of the Association, took place on the end of 2024
Today, the Chairman of the Board of Directors of ATIA, Mr. Ramiz Isayev, met with the employees of the association regarding the end of 2024. During the meeting, the work done in the current year was discussed, the employees who were selected for their activity and exemplary behavior during the year – Department heads Ashraf Shikhaliyev, Nijat Alkhaszade and accountant Rahib Rahimov – were presented with letters of thanks. In particular, Ashraf Shikhaliyev was appointed Deputy Chairman of Atia, according to the relevant order of the Chairman of the Association. We congratulate our colleagues on their achievements, and we wish them greater success in 2025!