3 oktyabr tarixində Bakı Biznes Mərkəzində KOBİA, Azpromo və Rusiya İxrac Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə Azərbaycan-Rusiya biznes əlaqələrinin daha da möhkəmləndirilməsinə həsr olunmuş işgüzar forum keçirilib
3 oktyabr tarixində Bakı Biznes Mərkəzində KOBİA, Azpromo və Rusiya İxrac Mərkəzinin təşkilatçılığı ilə Azərbaycan-Rusiya biznes əlaqələrinin daha da möhkəmləndirilməsinə həsr olunmuş işgüzar forum keçirilib. Forumu Azərbaycan Respublikasında Rusiya İxrac Mərkəzinin nümayəndəliyinin rəhbəri N.H. Quliyev açıb, Rusiya Federasiyasının Fövqəladə və Səlahiyyətli Səfiri M.N. Yevdokimov və digər yüksək səviyyəli qonaqların çıxışları ilə davam edib. ATİA-nın rəhbər heyətinin də iştirak etdiyi tədbirdə Assosiasiyanın idarə heyətinin sədri Ramiz İsayev çıxış edərək tikinti sahəsində Azərbaycan-Rusiya biznes əməkdaşlığının əhəmiyyətini vurğulayıb. Açılışdan sonra assosasiyamızın nümayəndələri tərəfindən dizayn, ağac sənayesi və digər müxtəlif sahələrdən olan iri rus şirkətləri ilə B2B görüşlər keçirilib və gələcəkdə qarşılıqlı ikitərəfli əməkdaşlıq perspektivləri müzakirə olunub.

3 октября в Бакинском бизнес-центре состоялся бизнес-форум, посвященный дальнейшему укреплению азербайджано-российских деловых связей, организованный KOBIA, Azpromo и Российским экспортным центром.
3 октября рабочий форум, посвященный дальнейшему укреплению азербайджани-российских деловых отношений в бизнес-центре Baku, организованном Kobia, Azpromo и Российским экспортным центром. Глава форума представительства Российского экспортного центра в Республике Азербайджан Н.Х. Гулиев открыл, посол экстраординарный и пленипотенциал Российской федерации М. Н. Евдокимов и другие высокопоставленные гости продолжили с выступлениями. Председатель Ассоциации Рамиз Исайев, председатель ассоциации, также подчеркнул важность азербайджани-российского бизнес-сотрудничества в области Атии. После открытия B2B встретился с крупными российскими компаниями из проектирования, древесной промышленности и других различных областей, а также перспективы взаимного двустороннего сотрудничества обсуждались представителями нашей ассоциации.