Vibrant Buildcon 2025
Məlumat üçün bildiririk ki, 13-16 aprel 2025-ci il tarixlərində Hindistan Respublikasının Yeni Dehli şəhərində Asiyanın ən böyük tikinti materialları sərgisi keçiriləcəkdir.
Bununla bağlı ATİA üzvlərinə müraciət edirik:
Azərbaycan Respublikasından xarici ölkələrə tikinti materialları ixrac edən şirkətləri ödənişsiz şəkildə (yalnız viza ödənişi edilməklə) fürsətdən yararlanmağa dəvət edirik. Bununla da biz ATİA ailəsi olaraq həm yerli təcrübələrimizi xarici təcrübələrlə müqayisə edə, həmçinin yeni təcrübələr əldə edə bilərik.
Qeyd: Tədbirdə iştirak etmək istəyən şəxslərdən xaricə tikinti materialının ixracına dair müvafiq sənədin nüsxəsinin mənə təqdim etmələri xahiş olunur.

Vibrant Buildcon 2025
Информируем вас, что с 13 по 16 апреля 2025 года в городе Нью-Дели, Республика Индия, состоится крупнейшая в Азии выставка строительных материалов.
В этой связи мы обращаемся к членам ATİA и приглашаем азербайджанские компании, занимающиеся экспортом строительных материалов, воспользоваться уникальной возможностью принять участие в мероприятии на бесплатной основе (оплачивается только визовый сбор).
Для нас, как для семьи ATİA – это отличная возможность не только представить свой опыт на международной арене, но и обменяться знаниями, открыть для себя новые технологии и подходы.
Примечание: Участников, желающих присоединиться к мероприятию, просим предоставить копию документа, подтверждающего экспорт строительных материалов за границу.