Vibrant Buildcon 2025
Məlumat üçün bildiririk ki, 13-16 aprel 2025-ci il tarixlərində Hindistan Respublikasının Yeni Dehli şəhərində Asiyanın ən böyük tikinti materialları sərgisi keçiriləcəkdir.
Bununla bağlı ATİA üzvlərinə müraciət edirik:
Azərbaycan Respublikasından xarici ölkələrə tikinti materialları ixrac edən şirkətləri ödənişsiz şəkildə (yalnız viza ödənişi edilməklə) fürsətdən yararlanmağa dəvət edirik. Bununla da biz ATİA ailəsi olaraq həm yerli təcrübələrimizi xarici təcrübələrlə müqayisə edə, həmçinin yeni təcrübələr əldə edə bilərik.
Qeyd: Tədbirdə iştirak etmək istəyən şəxslərdən xaricə tikinti materialının ixracına dair müvafiq sənədin nüsxəsinin mənə təqdim etmələri xahiş olunur.

Vibrant Buildcon 2025
We are pleased to announce that the largest construction materials exhibition in Asia will be held in New Delhi, Republic of India, from April 13 to 16, 2025.
On this occasion, we invite members of ATİA, particularly companies from Azerbaijan engaged in the export of construction materials, to seize this unique opportunity to participate free of charge (visa fees excluded).
As part of the ATİA family, this event offers an invaluable platform to showcase local expertise, explore international practices, and gain fresh insights and experiences.
Note: Those interested in participating are kindly requested to provide a copy of the relevant document confirming their export of construction materials.