Mayın 1-də Gənclər Fondunun dəstəyi, “Davam” Gənclər Hərəkatının təşkilatçılığı ilə Ulu Öndər Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş “Davamçı Gənclərin İkinci Forumu” keçirilib
Mayın 1-də Gənclər Fondunun dəstəyi, “Davam” Gənclər Hərəkatının təşkilatçılığı ilə Ulu Öndər Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş “Davamçı Gənclərin İkinci Forumu” keçirilib.Forumda ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev və bir sıra dövlət nümayəndələri və həmçinin bir sıra ictimai birliklərin rəhbər heyətləri də iştirak etdi. Forum çərçivəsində Tarix elmləri doktoru, professor Dilarə Seyidzadə və Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini Səyyad Salahlı Ulu Öndər Heydər Əliyevlə bağlı öz xatirələrini bölüşdülər.Forumun sonunda təltifolunma mərasimi keçirildi.

On May 1, the support of the Youth Foundation, organized by the Youth Movement “The Second Forum of Steadpers” dedicated to the 100th anniversary of great leader Heydar Aliyev was held
On May 1, the support of the Youth Foundation, organized by the “Continued” Youth Movement hosted the 100th anniversary of “Surveillor Youth” The leaders also took part. During the forum, Doctor of Historical Sciences, First Deputy Chairman of the State Committee for Work with Religious Organizations Sayyad Salahli shared his memories of Heydar Aliyev. The award ceremony was held at the end of the founder.