Bakı KOB evində ATİA-nın təşkilati dəstəyi, KOBİA əməkdaşlarının və assosiasiyanın üzvlərinin iştirakı ilə “UHOM” Tikinti və Daşınmaz Əmlak Kompleksinin təqdimat tədbiri keçirildi
Bakı KOB evində ATİA-nın təşkilati dəstəyi, KOBİA əməkdaşlarının və assosiasiyanın üzvlərinin iştirakı ilə “UHOM” Tikinti və Daşınmaz Əmlak Kompleksinin təqdimat tədbiri keçirildi.
Tədbir zamanı UHOM layihəsi geniş təqdim olundu, fikir mübadiləsi aparıldı və iştirakçılar tərəfindən verilən suallar cavablandırıldı. KOBİA-nın KOB dostu departamentinin rəhbəri Elnur Əliyev, ATİA-nın İdarə Heyətinin sədr müavini Əşrəf Şıxəliyev və UHOM şirkətinin təsisçisi Rövşən Qasımzadə çıxış edərək mövzu ilə bağlı öz dəyərli fikirlərini bölüşdülər.

A presentation event of “UHOM” Construction and Real Estate Complex was held at the Baku SME House with the organizational support of ATIA, the participation of KOBIA employees and members of the association.
A presentation event of “UHOM” Construction and Real Estate Complex was held at the Baku SME House with the organizational support of ATIA, KOBIA employees and members of the association.
During the event, the UHOM project was widely presented, exchanged views and the questions asked by the participants were answered. Head of Kobia’s SME-Friendly Department Elnur Aliyev, Deputy Chairman of the Board of Atia Ashraf Shikhaliyev and Uhom founder Rovshan Gasimzade, shared their valuable views on the topic.