Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev, “Asan Radio”nun direktoru AR əməkdar jurnalisti Emin Musəvi ilə görüş keçirib
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev, “Asan Radio”nun direktoru AR əməkdar jurnalisti Emin Musəvi ilə görüş keçirib.
Görüş çərçivəsində yaxın zamanda təşkil olunması planlaşdırılan ATİA-nın 5 illik yubileyi ilə bağlı ətraflı müzakirələr aparılıb. Təcrübəli jurnalist Emin Musəvi yubiley tədbirinin yüksək səviyyədə, mötəbər və yadda qalan şəkildə keçirilməsi üçün öz peşəkar təkliflərini Assosiasiya rəhbərliyi ilə bölüşüb.

The Chairman of the Board of the Azerbaijan Construction Manufacturers Association (ATIA), Ramiz Isayev, held a meeting with the Director of “Asan Radio,” Honored Journalist of Azerbaijan, Emin Musavi
The Chairman of the Board of the Azerbaijan Construction Manufacturers Association (ATIA), Ramiz Isayev, held a meeting with the Director of “Asan Radio,” Honored Journalist of Azerbaijan, Emin Musavi.
During the meeting, detailed discussions were held regarding the upcoming 5th anniversary of ATIA. The experienced journalist Emin Musavi shared his professional suggestions with the Association’s leadership to ensure that the anniversary event is held at a high level, in a prestigious and memorable manner.