ATİA İH sədri Ramiz İsayev 21-ci Əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi tərəfindən təşkil olunan Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illik yubileyinə həsr olunmuş tədbirdə iştirak etdi
ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev 21-ci Əsr Beynəlxalq Təhsil və İnnovasiya Mərkəzi tərəfindən təşkil olunan Ümummilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illik yubileyinə həsr olunmuş tədbirdə iştirak etdi. Dövlət rəsmiləri, deputatlar və bir sıra tanınmış şəxslərin iştirakı ilə baş tutan tədbirdə Ulu Öndərlə bağlı xatirələr bölüşüldü və hörmət, ehtiram, qürurla yad edildi.

Atia IH chairman Ramiz Isayev attended an event dedicated to the 100th anniversary of national leader Heydar Aliyev organized by the 21st century International Education and Innovation Center
ATIA Board Chairman Ramiz Isayev participated in the event dedicated to the 100th anniversary of the birth of national leader Heydar Aliyev organized by the 21st Century International Education and Innovation Center. At the event, which took place with the participation of state officials, deputies and a number of well-known persons, memories of the Great Leader were shared and commemorated with respect, honor and pride.