ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev COP29 çərçivəsində BMT-nin Məskunlaşma Proqramının (UN-Habitat) təşkilatçılığı ilə keçirilən Şəhərsalma Günündə təşkil olunmuş 3-cü Nazirlər Görüşündə “Davamlı və Sağlam Şəhərlər üçün Çoxsahəli Fəaliyyət Yolları” tədbirində iştirak etmişdir
ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev COP29 çərçivəsində BMT-nin Məskunlaşma Proqramının (UN-Habitat) təşkilatçılığı ilə keçirilən Şəhərsalma Günündə təşkil olunmuş 3-cü Nazirlər Görüşündə “Davamlı və Sağlam Şəhərlər üçün Çoxsahəli Fəaliyyət Yolları” tədbirində iştirak etmişdir.Tədbir iqlim dəyişikliyi şəraitində davamlı şəhər inkişafı üçün həll yollarını müzakirə etmək üçün dünya liderlərini və ekspertləri bir araya gətirdi. Dəvət və bu mühüm tədbirin bir hissəsi olmaq imkanı üçün təşkilatçılara təşəkkür edirik!

The Chairman of the Board of Atia Ramiz Isayev was attended by COP29 at the meeting of the 3rd ministers held on UN Assignment Program (UND-Habitat) event at the event “Roads of Multiple Action For Sustainable and Healthy Cities”
Chairman of the Board of Atia Ramiz Isayev was attended by COP29 at the meeting of the 3rd ministers held on UN-Assignment Program (UN-Habitat) event at the Meeting Roads for Sustainable and Healthy Cities.The event brought together world leaders and experts to discuss solutions for sustainable urban development in the face of climate change. Thank you to the organizers for the invitation and the opportunity to be a part of this important event!