BakuBuild 2025 - 30 illik yubiley sərgisi
14–16 oktyabr 2025-ci il tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində keçiriləcək BakuBuild 2025 sərgisi inşaat sahəsində Azərbaycanın və Qafqaz regionunun ən böyük ixtisaslaşmış tədbiridir. Bu il sərgi özünün 30 illik yubileyini qeyd edəcək.
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA), BakuBuild sərgisinin rəsmi dəstəkçisi qismində çıxış edir. Assosiasiyaya üzv olan şirkətləri, eləcə də tikinti, memarlıq, daxili dizayn və tikinti materialları sahəsində fəaliyyət göstərən bütün müəssisələri bu möhtəşəm sərgidə iştirak etməyə dəvət edirik.

BakuBuild 2025 - Выставка в честь 30-летия
Выставка BakuBuild 2025, отмечающая в этом году своё 30-летие, пройдет с 14 по 16 октября 2025 года в Бакинском Экспо Центре. Это крупнейшее специализированное мероприятие в сфере строительства в Азербайджане и во всем Кавказском регионе.
Ассоциация производителей строительных материалов Азербайджана (ACMA) с гордостью выступает официальным партнером выставки BakuBuild. Мы приглашаем все компании — члены Ассоциации, а также предприятия, работающие в сферах строительства, архитектуры, дизайна интерьеров и производства строительных материалов, принять участие в этом значимом событии.