BakuBuild 2025 - 30 illik yubiley sərgisi
14–16 oktyabr 2025-ci il tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində keçiriləcək BakuBuild 2025 sərgisi inşaat sahəsində Azərbaycanın və Qafqaz regionunun ən böyük ixtisaslaşmış tədbiridir. Bu il sərgi özünün 30 illik yubileyini qeyd edəcək.
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA), BakuBuild sərgisinin rəsmi dəstəkçisi qismində çıxış edir. Assosiasiyaya üzv olan şirkətləri, eləcə də tikinti, memarlıq, daxili dizayn və tikinti materialları sahəsində fəaliyyət göstərən bütün müəssisələri bu möhtəşəm sərgidə iştirak etməyə dəvət edirik.

BakuBuild 2025 - 30th Anniversary Exhibition
The BakuBuild 2025 exhibition, marking its 30th anniversary this year, will be held from 14 to 16 October 2025 at the Baku Expo Center. It is the largest specialized event in the field of construction in Azerbaijan and the entire Caucasus region.
The Azerbaijan Construction Manufacturers Association (ACMA) is proud to act as an official supporter of the BakuBuild exhibition. We invite all member companies of the Association, as well as enterprises operating in the fields of construction, architecture, interior design, and building materials, to participate in this remarkable event.