Sentyabr ayının 15-i İstanbul Haliç Konqres Mərkəzində Türkiyə Respublikasının prezidenti cənab Rəcəb Tayyib Ərdoğanın iştirakı ilə Dünya Türk Biznes Konseyinin X Qurultayı keçirildi
Sentyabr ayının 15-i İstanbul Haliç Konqres Mərkəzində Türkiyə Respublikasının prezidenti cənab Rəcəb Tayyib Ərdoğanın iştirakı ilə Dünya Türk Biznes Konseyinin X Qurultayı keçirildi. Qurultayda ölkəmizi təmsil edən dövlət nümayəndə heyətinin tərkibində ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayevdə iştirak edirdi.Qurultay bir çox ölkələrdən qatılan sahibkarlar, assosiasiya və fondların təmsilçilərini bir araya gətirmək və biznes əlaqələrinin genişləndirmək məqsədi ilə təşkil olunmuşdur.

On September 15, the 10th Congress of the World Turkish Business Council was held at the Haliç Congress Center in Istanbul with the participation of the President of the Republic of Turkey, Mr. Recep Tayyip Erdogan.
On September 15, the 10th Congress of the World Turkish Business Council was held at the Haliç Congress Center in Istanbul with the participation of the President of the Republic of Turkey, Mr. Recep Tayyip Erdogan. ATIA Board Chairman Ramiz Isayev participated in the state delegation representing our country.