14-16 oktyabr tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində 5-ci Yubiley Azərbaycan Beynəlxalq Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı Sərgisi (“Rebuild Karabakh 2025”) keçiriləcək.
Sərgi mikro, kiçik və orta sahibkarlıq subyektlərinin məhsul və xidmətlərini tanıtmaq, satış imkanlarını genişləndirmək və yeni biznes əlaqələri qurmaq üçün əhəmiyyətli platforma rolunu oynayacaq. Bu il də Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi (KOBİA) sərgidə xüsusi stendlə iştirak edəcək.
“Rebuild Karabakh” sərgisi bu il öz yubileyini qeyd edir və informasiya texnologiyaları, investisiyalar, ekologiya, alternativ enerji, inşaat, kənd təsərrüfatı, qida və kimya sənayesi, mədən, nəqliyyat, yol tikintisi və infrastruktur kimi müxtəlif sahələri əhatə edəcək.

С 14 по 16 октября в Бакинском Экспоцентре состоится 5-я Юбилейная Азербайджанская международная выставка по восстановлению, реконструкции и развитию Карабаха («Rebuild Karabakh 2025»).
Выставка станет важной платформой для микро, малого и среднего бизнеса, позволяя представить продукцию и услуги, расширить возможности продаж и наладить новые деловые связи. В этом году Агентство по развитию малого и среднего бизнеса (KOBİA) также примет участие в выставке со специальным стендом.
Выставка «Rebuild Karabakh» в этом году отмечает свой юбилей и охватит такие сферы, как информационные технологии, инвестиции, экология, альтернативная энергетика, строительство, сельское хозяйство, пищевая и химическая промышленность, горнодобывающая отрасль, транспорт, дорожное строительство и инфраструктура.