Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Marsol Group-un rəhbəri Tural Mustafayev ilə görüş keçirib
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Marsol Group-un rəhbəri Tural Mustafayev ilə görüş keçirib.
Görüşdə tikinti sektorunda həyata keçirilən işlər, investisiyaların cəlb edilməsi, davam edən layihələrin icrası və gələcək inkişaf perspektivləri müzakirə olunub. Tərəflər həmçinin qarşılıqlı maraq kəsb edən əməkdaşlıq imkanlarını və yeni layihələrə dair fikir mübadiləsi aparıblar.

Председатель Правления Ассоциации Производителей Строительства Азербайджана Рамиз Исаев провёл встречу с руководителем Marsol Group Туралом Мустафаевым
Председатель Правления Ассоциации Производителей Строительства Азербайджана Рамиз Исаев провёл встречу с руководителем Marsol Group Туралом Мустафаевым.
На встрече были обсуждены работы, проводимые в строительном секторе, привлечение инвестиций, реализация текущих проектов и перспективы будущего развития. Стороны также обменялись мнениями о возможностях сотрудничества, представляющих взаимный интерес, и о новых проектах.