Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbər heyəti Böyük Britaniyanın Azərbaycandakı Səfirliyinin nümayəndələri ilə görüş keçirib
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbər heyəti Böyük Britaniyanın Azərbaycandakı Səfirliyinin nümayəndələri ilə görüş keçirib.
Görüş zamanı tərəflər arasında gələcək əməkdaşlıq imkanları və perspektivləri üzrə ilkin müzakirələr aparılmışdır. Qarşılıqlı fikir mübadiləsi çərçivəsində əməkdaşlığın inkişaf etdirilməsi üçün mümkün istiqamətlər nəzərdən keçirilmişdir.

Руководство Ассоциации производителей строительства Азербайджана (АТИА) провело встречу с представителями Посольства Великобритании в Азербайджане.
Во время встречи состоялись предварительные обсуждения возможностей и перспектив будущего сотрудничества между сторонами. В рамках взаимного обмена мнениями были рассмотрены возможные направления для развития сотрудничества.