Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev İş Adamları Cəmiyyətinin Milli Assosiasiyası (İCMA) ilə Təhsilin İnkişafı Fondu (TİF) arasında keçirilən əməkdaşlıq görüşündə iştirak edib
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev İş Adamları Cəmiyyətinin Milli Assosiasiyası (İCMA) ilə Təhsilin İnkişafı Fondu (TİF) arasında keçirilən əməkdaşlıq görüşündə iştirak edib.
Görüş çərçivəsində İCMA və TİF arasında əməkdaşlığa dair memorandum imzalanıb. ATİA-nın sədri Ramiz İsayev çıxış edərək, “Qarabağ Təqaüd Proqramı”na qoşularaq, təqaüd proqramı üzrə təhsil alan 5-10 tələbəyə Assosiasiya tərəfindən dəstək veriləcəyini bildirib. O, həmçinin bu təşəbbüsə ATİA-ya üzv şirkətlərin də cəlb olunacağını və gənclərin təhsil imkanlarının genişləndirilməsini vurğulayıb.

Председатель Правления Ассоциации Производителей Строительства Азербайджана (ATİA) Рамиз Исаев принял участие во встрече по сотрудничеству между Национальной Ассоциацией Общества Бизнесменов (İCMA) и Фондом Развития Образования (TİF)
Председатель Правления Ассоциации Производителей Строительства Азербайджана (ATİA) Рамиз Исаев принял участие во встрече по сотрудничеству между Национальной Ассоциацией Общества Бизнесменов (İCMA) и Фондом Развития Образования (TİF).
В рамках встречи был подписан меморандум о сотрудничестве между İCMA и TİF. Председатель ATİA Рамиз Исаев, выступая, отметил, что Ассоциация присоединяется к «Программе стипендий Карабаха» и окажет поддержку 5–10 студентам, обучающимся по этой стипендиальной программе. Он также подчеркнул, что к данной инициативе будут привлечены компании — члены ATİA, что позволит расширить образовательные возможности молодежи.