Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev, “Asan Radio”nun direktoru AR əməkdar jurnalisti Emin Musəvi ilə görüş keçirib
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev, “Asan Radio”nun direktoru AR əməkdar jurnalisti Emin Musəvi ilə görüş keçirib.
Görüş çərçivəsində yaxın zamanda təşkil olunması planlaşdırılan ATİA-nın 5 illik yubileyi ilə bağlı ətraflı müzakirələr aparılıb. Təcrübəli jurnalist Emin Musəvi yubiley tədbirinin yüksək səviyyədə, mötəbər və yadda qalan şəkildə keçirilməsi üçün öz peşəkar təkliflərini Assosiasiya rəhbərliyi ilə bölüşüb.

Председатель Правления Ассоциации производителей строительства Азербайджана (АТИА) Рамиз Исаев провёл встречу с директором «Asan Radio», заслуженным журналистом Азербайджана Эмином Мусави
Председатель Правления Ассоциации производителей строительства Азербайджана (АТИА) Рамиз Исаев провёл встречу с директором «Asan Radio», заслуженным журналистом Азербайджана Эмином Мусави.
В рамках встречи были подробно обсуждены вопросы, связанные с предстоящим юбилеем — 5-летием АТИА. Опытный журналист Эмин Мусави поделился с руководством Ассоциации своими профессиональными предложениями для проведения юбилейного мероприятия на высоком уровне, в торжественной и запоминающейся форме.