Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) rəhbərliyi, TUSAŞ – Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.-nin Pakistan üzrə ölkə müdiri Muhammad Suheyl Sacid və Pakistan İslam Respublikasında yerləşən Azərbaycan Ticarət Evinin rəhbəri Adeel S Butt ilə birgə görüş keçirdi
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) rəhbərliyi, TUSAŞ – Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.-nin Pakistan üzrə ölkə müdiri Muhammad Suheyl Sacid və Pakistan İslam Respublikasında yerləşən Azərbaycan Ticarət Evinin rəhbəri Adeel S Butt ilə birgə görüş keçirdi.
Görüş zamanı ölkələrarası investisiya imkanları, gələcəkdə qarşılıqlı əməkdaşlıq perspektivləri və Pakistanlı iş adamlarının Azərbaycanda tikinti sektoruna gələcək yatırım planları müzakirə olundu.

Руководство Ассоциации строителей и производителей Азербайджана (ATİA) провело встречу с руководителем страны по Пакистану компании TUSAŞ – Турецкой авиационной и космической промышленности, Мухаммадом Сухейлом Саджидом и главой Азербайджанского Торгового Дома в Исламской Республике Пакистан Адилом С. Баттом
Руководство Ассоциации строителей и производителей Азербайджана (ATİA) провело встречу с руководителем страны по Пакистану компании TUSAŞ – Турецкой авиационной и космической промышленности, Мухаммадом Сухейлом Саджидом и главой Азербайджанского Торгового Дома в Исламской Республике Пакистан Адилом С. Баттом.
В ходе встречи обсуждались инвестиционные возможности между странами, перспективы взаимного сотрудничества в будущем, а также планы пакистанских предпринимателей по инвестициям в строительный сектор Азербайджана.