Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) rəhbərliyi, Rusiya Federasiyasının Azərbaycan Respublikasındakı Ticarət Nümayəndəsi Ruslan Zagitoviç Mirsayapov və nümayəndəliyin məsləhətçisi Mixail Yuryeviç Farafonov ilə birgə görüş keçirib
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) rəhbərliyi, Rusiya Federasiyasının Azərbaycan Respublikasındakı Ticarət Nümayəndəsi Ruslan Zagitoviç Mirsayapov və nümayəndəliyin məsləhətçisi Mixail Yuryeviç Farafonov ilə birgə görüş keçirib.
Görüş zamanı ölkələrarası investisiya imkanları, gələcəkdə qarşılıqlı əməkdaşlıq perspektivləri və rusiyalı iş adamlarının Azərbaycanda tikinti sektoruna gələcək yatırım planları müzakirə olunub.

Руководство Ассоциации строителей и производителей Азербайджана (ATİA) провело встречу с Торговым представителем Российской Федерации в Азербайджанской Республике Русланом Загитовичем Мирсаяповым и советником представительства Михаилом Юрьевичем Фарафоновым
Руководство Ассоциации строителей и производителей Азербайджана (ATİA) провело встречу с Торговым представителем Российской Федерации в Азербайджанской Республике Русланом Загитовичем Мирсаяповым и советником представительства Михаилом Юрьевичем Фарафоновым.
В ходе встречи были обсуждены инвестиционные возможности между странами, перспективы взаимного сотрудничества в будущем, а также планы российских предпринимателей по инвестициям в строительный сектор Азербайджана.