Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) ilə BUILDERS AND REALTORS UNITY arasında qarşılıqlı əməkdaşlığa dair ikitərəfli memorandum imzalanmışdır
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası (ATİA) ilə BUILDERS AND REALTORS UNITY arasında qarşılıqlı əməkdaşlığa dair ikitərəfli memorandum imzalanmışdır.
Bu memorandumun əsas məqsədi tikinti sektorunda tərəfdaşlığın gücləndirilməsi, innovativ yanaşmaların təşviqi və onlayn tikinti bazarının formalaşdırılması istiqamətində birgə fəaliyyətlərin genişləndirilməsidir.
BUILDERS AND REALTORS UNITY daşınmaz əmlak sahəsində aktiv platforma olan gbaru.com saytının təsisçisidir.
Görüş çərçivəsində tərəflər arasında gələcəkdə həyata keçiriləcək ortaq təşəbbüslər və rəqəmsal tikinti ekosisteminin formalaşdırılması istiqamətində fikir mübadiləsi aparılmışdır.

Между Ассоциацией строителей и производителей Азербайджана (ATİA) и BUILDERS AND REALTORS UNITY был подписан двусторонний меморандум о взаимном сотрудничестве
Между Ассоциацией строителей и производителей Азербайджана (ATİA) и BUILDERS AND REALTORS UNITY был подписан двусторонний меморандум о взаимном сотрудничестве.
Основной целью данного меморандума является укрепление партнёрства в строительной сфере, продвижение инновационных подходов и расширение совместной деятельности по формированию онлайн-строительного рынка.
Компания BUILDERS AND REALTORS UNITY является основателем активной платформы в сфере недвижимости — сайта Gbaru.com.
В рамках встречи стороны обменялись мнениями о будущих совместных инициативах и развитии цифровой строительной экосистемы.