Azərbaycan Tikinti İstehsalçılar Assosiasiyası (ATİA) ilə Azərbaycan Qiymətləndiricilər Palatası (AQP) arasında görüş baş tutub
Azərbaycan Tikinti İstehsalçılar Assosiasiyası (ATİA) ilə Azərbaycan Qiymətləndiricilər Palatası (AQP) arasında görüş baş tutub.
Görüşdə köçürülmə məsələləri müzakirə edilib və bu sahədə birgə əməkdaşlıq imkanları nəzərdən keçirilib. Tərəflər gələcəkdə əməkdaşlıq əlaqələrinin qurulmasının vacibliyini vurğulayıblar. Qurum nümayəndələri köçürülmə proseslərinin daha şəffaf və peşəkar şəkildə həyata keçirilməsi üçün mümkün əməkdaşlıq yollarını müzakirə ediblər.

Ассоциация строителей и производителей Азербайджана (ATİA) провела встречу с Палатой оценщиков Азербайджана (AQP)
Ассоциация строителей и производителей Азербайджана (ATİA) провела встречу с Палатой оценщиков Азербайджана (AQP).
В ходе переговоров обсуждались вопросы, связанные с процессами переселения, и изучались перспективы совместного сотрудничества в этой области. Стороны акцентировали внимание на необходимости налаживания партнёрских отношений для решения актуальных задач. Представители организаций также рассмотрели возможные подходы к обеспечению прозрачности и профессионализма при реализации процессов переселения.