Azərbaycan Tikinti İstehsalatçıları Assosiasiyası (ATİA) üzvləri sırasına “ENBC GROUP” MMC və “SÜBHANOĞLU İNŞAAT” MMC qoşulmuşdur
Azərbaycan Tikinti İstehsalatçıları Assosiasiyası (ATİA) üzvləri sırasına “ENBC GROUP” MMC və “SÜBHANOĞLU İNŞAAT” MMC qoşulmuşdur.
Görüş çərçivəsində hər iki şirkət ilə tikinti sektorundakı son trendlər, innovativ həllər və sektorda qarşılıqlı faydalı əməkdaşlıq perspektivləri müzakirə edilmişdir. Həmçinin, gələcəkdə birgə layihələrin həyata keçirilməsi və bu sahədə potensial inkişaf yolları barədə fikir mübadiləsi aparılmışdır.
ATİA olaraq, yeni üzvlərimizin Assosiasiyaya qatılmasını yüksək qiymətləndirir və onlara uğurlu fəaliyyət, davamlı inkişaf və yeni nailiyyətlər arzulayırıq.

К числу членов Ассоциации производителей строительной продукции Азербайджана (ATIA) присоединились ООО «ENBC GROUP» и ООО «SÜBHANOĞLU İNŞAAT».
В рамках встречи с обеими компаниями были обсуждены последние тенденции в строительном секторе, инновационные решения и перспективы взаимовыгодного сотрудничества в отрасли. Также состоялся обмен мнениями о реализации совместных проектов в будущем и потенциальных путях развития в этой сфере.
Как ATIA, мы высоко ценим присоединение новых членов к Ассоциации и желаем им успешной деятельности, устойчивого развития и новых достижений.