Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının rəhbər heyəti və üzvümüz olan Crystal Group-un rəhbərliyi Massaçusets ştatının Boston şəhərində yerləşən Harvard Universitetini ziyarət etmişdir
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının rəhbər heyəti və üzvümüz olan Crystal Group-un rəhbərliyi Massaçusets ştatının Bosto...
14 Mar
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının rəhbər heyəti və üzvümüz olan Crystal Group-un rəhbərliyi Massaçusets ştatının Boston şəhərində Ciminelli Real Estate şirkətinin nümayəndəsi Ryan Zebro ilə görüş keçirmişdir
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının rəhbər heyəti və üzvümüz olan Crystal Group-un rəhbərliyi ilə birgə ABŞ-ın Massaçusets ştatının Boston şəhərində həyata keçirilən tikinti layihələrinə baxış keçirmiş və onların perspektivlərini qiymətləndirmişdir
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının rəhbər heyəti və üzvümüz olan Crystal Group-un rəhbərliyi ilə birgə ABŞ-ın Massaçuse...

Руководство Азербайджанской ассоциации производителей строительных материалов и руководство нашей компании-члена Crystal Group посетили Гарвардский университет в Бостоне, штат Массачусетс
Руководство Азербайджанской ассоциации производителей строительных материалов и руководство нашей компании-члена Crystal Group посетили...
Руководство Азербайджанской ассоциации производителей строительных материалов и руководство нашей компании-члена Crystal Group провели встречу с представителем компании Ciminelli Real Estate Райаном Зебро в городе Бостон, штат Массачусетс
Руководство Азербайджанской ассоциации производителей строительных материалов и руководство нашей компании-члена Crystal Group провели ...
Руководство Азербайджанской ассоциации производителей строительных материалов и руководство нашей компании-члена Crystal Group совместно осмотрели строительные проекты в городе Бостон, штат Массачусетс, США, и оценили их перспективы
Руководство Азербайджанской ассоциации производителей строительных материалов и руководство нашей компании-члена Crystal Group совместн...