ATİA rəhbərliyi Türk İnvestisiya Fondu və Ticarət Palatasının Biznes liderlərinin görüşündə iştirak etdi
• 20/03/2025
ATİA rəhbərliyi Türk İnvestisiya Fondu və Ticarət Palatasının Biznes liderlərinin görüşündə iştirak etdi. Tədbir çərçivəsində bir s...
14 Fev
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası və Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasının rəhbər heyətləri arasında görüş keçirildi
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası və Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasının rəhbər heyətləri arasında görüş ...
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası və Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyasının rəhbər heyətləri arasında görüş (Video)

The leadership of ATİA participated in the Business Leaders’ Meeting of the Turkish Investment Fund and the Chamber of Commerce and Industry
20/03/2025
The leadership of ATİA participated in the Business Leaders' Meeting of the Turkish Investment Fund and the Chamber of Commerce and Ind...
14 Feb
A comprehensive exchange of views took place during a meeting between the leadership of the Azerbaijan Construction Manufacturers Association and the Azerbaijan Trade Unions Confederation
A comprehensive exchange of views took place during a meeting between the leadership of the Azerbaijan Construction Manufacturers Assoc...