Qazaxıstanın Aktau şəhərində keçirilən AqQala Build Forumu çərçivəsində ATİA rəhbərliyi ilə Kaspi İnkişaf Mərkəzinin əməliyyatlar üzrə direktoru Artyom Şatayev “Jana Aktau” layihəsinə baxış keçirdilər
Qazaxıstanın Aktau şəhərində keçirilən AqQala Build Forumu çərçivəsində ATİA rəhbərliyi ilə Kaspi İnkişaf Mərkəzinin əməliyyatlar üzrə ...
13
Fev
Qazaxıstanın Aktau şəhərində AqQala Build Forumu çərçivəsində ATİA və “Bazar Ticarətlərinin Hüquqlarının Müdafiəsi” Respublika İctimai Birliyi arasında keçirilən B2B görüş zamanı iki ölkə arasında iqtisadi əməkdaşlığın genişləndirilməsi, tikinti sektoru, investisiya imkanları və tikinti layihələri müzakirə edilmişdir
Qazaxıstanın Aktau şəhərində AqQala Build Forumu çərçivəsində ATİA və “Bazar Ticarətlərinin Hüquqlarının Müdafiəsi” Respublika İctimai ...

В рамках форума AqQala Build, проходящего в казахстанском городе Актау, руководство ATİA совместно с директором по операциям Каспийского центра развития Артёмом Шатаевым провели обзор проекта «Жана Актау»
В рамках форума AqQala Build, проходящего в казахстанском городе Актау, руководство ATİA совместно с директором по операциям Каспийског...
В ходе B2B-встречи, проведённой между ATİA и РОО «Объединение защиты прав торговцев рынков» в рамках форума AqQala Build в городе Актау, Казахстан, обсуждались вопросы расширения экономического сотрудничества, строительной сферы, инвестиционных возможностей и строительных проектов двух стран
В ходе B2B-встречи, проведённой между ATİA и РОО «Объединение защиты прав торговцев рынков» в рамках форума AqQala Build в городе Актау...