4 Oktyabr tarixində Naxçıvanda Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə keçirilən “KOBFEST” sərgi-satış yarmarkasında ATİA rəhbər heyəti də iştirak etmişdir
4 Oktyabr tarixində Naxçıvanda Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə keçirilən “KOBFEST” sərgi-satış ...
24
24 oktyabr tarixində ATİA-nın Beynəlxalq Əlaqələr və İnvestisiya Proqramları Şöbəsinin rəhbəri Əşrəf Şıxəliyev Enerji Radionun efirində yayımlanan “İnşaatçı” radio-proqramının qonağı olmuşdur
24 oktyabr tarixində ATİA-nın Beynəlxalq Əlaqələr və İnvestisiya Proqramları Şöbəsinin rəhbəri Əşrəf Şıxəliyev Enerji Radionun efirində...

4 октября руководство ATIA приняло участие в выставке-ярмарке «KOBFEST», организованной Агентством развития малого и среднего бизнеса (KOBIA) в Нахчыване.
4 октября руководство ATIA также приняло участие в выставке «KOBFEST», организованной Агентством развития малого и среднего бизнеса (SB...
24 октября глава Департамента международных отношений и инвестиционных программ Ашраф Шихалиев посетил радиопрограмму «Inshaatcher», транслирующуюся по энергетическому радио
24 октября глава департамента международных отношений и инвестиционных программ Департамента ATIA Ашраф Шихалиев был гостем радиопрогра...