ATİA inzibati ofisində Assosiasiyamızın rəhbər heyəti və Rusiya İxrac Mərkəzi ASC-nin rəhbərliyinin iştirakı ilə görüş təşkil edilib
25/01/2025
ATİA inzibati ofisində Assosiasiyamızın rəhbər heyəti və Rusiya İxrac Mərkəzi ASC-nin rəhbərliyinin iştirakı ilə görüş təşkil edilib. G...
18 Sen
ATİA-da, 1000-dən çox üzvü olan Rusiyanın Tatarıstan Respublikası Ticarət və Sənaye Palatasının rəhbər heyətlərinin ikitərəfli görüşü k...
Azərbaycanla İraq arasında işgüzar əlaqələrin və qarşılıqlı əməkdaşlığın inkişaf etdirilməsi məqsədilə Azərbaycan- İraq biznes forumu təşkil olunmuşdur
Azərbaycanla İraq arasında işgüzar əlaqələrin və qarşılıqlı əməkdaşlığın inkişaf etdirilməsi məqsədilə Azərbaycan- İraq biznes forumu t...

A meeting with the participation of our Association of Association and the leadership of the Russian Export Center OJSC was held in the Atia Administrative office
A meeting was organized in ATIA administrative office with the participation of the management team of our Association and the manageme...
18 Sep
At ATIA, a bilateral meeting of the management teams of the Chamber of Commerce and Industry of the Republic of Tatarstan, which has mo...
Azerbaijan-Iraq business forum was organized in order to develop business relations and mutual cooperation between Azerbaijan and Iraq
The Azerbaijan-Iraqi business forum was organized in order to develop business relations and mutual cooperation between Azerbaijan and ...