ATİA-ın Xarici Əlaqələr və İnvestisiya Proqramları Departamentinin rəhbəri, Əşrəf Şıxəliyev, Rumuniyanın paytaxtı Buxarestdə yerləşən və 120-dən çox üzvü olan Rumuniyanın Tikinti və Dizaynerlər Assosiasiyasının rəhbəri ilə şirkət ofisində görüş keçirmişdir
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının Xarici Əlaqələr və İnvestisiya Proqramları Departamentinin rəhbəri, Əşrəf Şıxəliyev,...
27
Avq
Bakı KOB evində, Orxan Məmmədov və Ramiz İsayevin iştirakı ilə Çexiyanın “Decci” şirkətinin təsisçisi və Müşahidə Şurasının üzvü cənab Yan Patriçilə görüş kecirilmişdir
Bakı KOB evində, Orxan Məmmədov və Ramiz İsayevin iştirakı ilə Çexiyanın “Decci” şirkətinin təsisçisi və Müşahidə Şurasının üzvü cənab ...

Руководитель отдела внешних связей и инвестиционных программ ATIA Ашраф Шихалиев провел в офисе компании встречу с главой Румынской ассоциации строителей и проектировщиков, которая находится в столице Румынии Бухаресте и насчитывает более 120 членов.
Руководитель отдела внешних связей и инвестиционных программ Ассоциации строителей Азербайджана Ашраф Шихалиев провел встречу с главой ...
В Бакинском Доме МСП в присутствии Орхана Мамедова и Рамиза Исаева состоялась встреча с основателем чешской компании Decci и членом наблюдательного совета господином Яном Патричилом.
В Бакинском Доме МСП в присутствии Орхана Мамедова и Рамиза Исаева состоялась встреча с основателем чешской компании Decci и членом наб...