COP29 tədbiri ilə əlaqədar olaraq, şəhərimizdə əsaslı təmir işləri gedir. ATİA-nın İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev üzvümüz olan “AZKO İnşaat”MMC-nin gördüyü işlərlə tanış oldu, fikir və tövsiyyələrini verdi
COP29 tədbiri ilə əlaqədar olaraq, şəhərimizdə əsaslı təmir işləri gedir. ATİA-nın İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev üzvümüz olan “AZK...
25
İyl
Azərbaycan Ticarət Palatasının təşkilatçılığı ilə VIPEAK şirkəti ATİA-nın inzibati ofisində görüş keçirdik
Bu gün İsrail – Azərbaycan Ticarət Palatasının təşkilatçılığı ilə VIPEAK şirkəti ATİA-nın inzibati ofisində görüş keçirdik. Görüş zaman...

В связи с мероприятием COP29 в нашем городе идут масштабные ремонтные работы. Рамиз Исаев, Председатель Совета директоров АТИА, ознакомился с работой нашего члена ООО «АЗКО Констракшн», высказал свои идеи и рекомендации.
В связи с мероприятием COP29 в нашем городе идут масштабные ремонтные работы. Рамиз Исаев, Председатель Совета директоров АТИА, ознаком...
Мы провели встречу в административном офисе компании VIPEAK ATIA при организации Торгово-промышленной палаты Азербайджана.
Сегодня мы провели встречу в административном офисе компании VIPEAK ATIA при организации Израильско-Азербайджанской Торговой Палаты. В ...