Ölkələrarası ticarət, investisiya və digər bu kimi məsələlərin geniş müzakirəsi aparıldığı forumda KOBİA və DEİK nəzdində Türkiyə-Azərbaycan Biznes Şurası arasında Anlaşma Memorandumu imzaland
07/01/2025
8 may tarixində Türkiyə Respublikasının paytaxtı Ankara şəhərində Azərbaycan Respublikasının Baş naziri cənab Əli Əsədov və Türkiyə Res...
09 May
ATİA-nın İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev ??T.C.Ankara şəhərində işgüzar səfərdə olan zaman “OGUZATA” İnşaat şirkətinin həyata keçirdiyi işlərlə tanış oldu.
ATİA-nın İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev və Assosiasiyanın digər rəhbər vəzifəli şəxsləri T.C.Ankara şəhərində işgüzar səfərdə olan ...

На форуме, где широко обсуждались вопросы международной торговли, инвестиций и другие подобные вопросы, был подписан Меморандум о взаимопонимании между Турецко-азербайджанским деловым советом при KOBIA и DEIK.
8 мая в столице Турецкой Республики Анкаре состоялось мероприятие «Турецко-азербайджанский бизнес-форум» с участием Премьер-министра Аз...
Председатель Совета директоров АТИА Рамиз Исаев находясь в командировке в Т.Ц. Анкара, ознакомился с работами Строительной компании «ОГУЗАТА».
Председатель правления АТИА Рамиз Исаев и другие руководители Ассоциации ознакомились с работами строительной компании «ОГУЗАТА» во вре...