26 may “Gülüstan Sarayı”nda Kristal Abşeron şirkətinin 20 illik yubileyi qeyd olundu. Tənətənəli şəkildə qeyd olunan yubileydə, ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayevdə iştirak etdi
• 25/01/2025
26 may “Gülüstan Sarayı”nda Kristal Abşeron şirkətinin 20 illik yubileyi qeyd olundu. Tənətənəli şəkildə qeyd olunan yubileydə, ATİA İd...
27 May
ATİA nümayəndə heyəti və üzvlərin iştirakı ilə, enerji və inşaat sektorunda Azərbaycan bazarının qabaqcıl firmalarından biri olan üzvümüz “Caspian Cable” MMC-ə məxsus zavoda tanışlıq məqsədli səfər oldu
ATİA nümayəndə heyəti və üzvlərin iştirakı ilə, enerji və inşaat sektorunda Azərbaycan bazarının qabaqcıl firmalarından biri olan üzvüm...

26 мая в «Гюлюстан Палас» отметили 20-летие компании «Кристалл Абшерон». Председатель правления ATIA Рамиз Исаев принял участие в торжественно отмечаемом юбилее
26 мая отпраздновал 20 -летие компании Crystal Absheron Company в Дворце Гулустана. В годовщину пострадавших председатель Совета по Ати...
При участии делегации и членов ATIA, наш член азербайджанского рынка в энергетическом и строительном секторе, был посещением цели знакомства Caspian Cable LLC
Во время участия в делегации и членах ATIA наш член азербайджанского рынка в энергетическом и строительном секторе был посещением цели ...