Türkiyə-Azərbaycan Yüzüncü İl Platformasının sədri Elmin Sadıqov və nümayəndə heyəti ATİA-nın qonağı oldu
Türkiyə-Azərbaycan Yüzüncü İl Platformasının sədri Elmin Sadıqov və nümayəndə heyəti ATİA-nın qonağı oldu. Görüşdə TAYİP platformasının...
ATİA nümayəndə heyəti “PLANRADAR” şirkətinin təşkil etdiyi tədbirdə iştirak etdilər
ATİA nümayəndə heyəti “PLANRADAR” şirkətinin təşkil etdiyi tədbirdə iştirak etdilər. İşgüzar görüşdə şirkətin rəqəmsal tapşırıqların id...
May ayının 12-də Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi yanında Dövlət Mineral Xammal Ehtiyatlarından İstifadə Agentliyi və KOBİA nümayəndə heyəti ilə ATİA və Qum, Çınqıl və Daş İstehsalçıları Assosiasiyasının idarə heyətinin görüşü oldu
May ayının 12-də Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi yanında Dövlət Mineral Xammal Ehtiyatlarından İstifa...

Chairman of Turkey-Azerbaijan Centennial Platform Elmin Sadigov and his delegation were guests of ATIA
Chairman of Turkey-Azerbaijan Centennial Platform Elmin Sadigov and his delegation were guests of ATIA. At the meeting, ideas were exch...
12 May
ATIA delegation participated in the event organized by “PLANRADAR” company
Atia delegation attended the event organized by Planradar. The business meeting presented a presentation on the company's digital task ...
On May 12, there was a meeting of the management board of ATIA and the Association of Sand, Gravel and Stone Producers with the delegation of the State Agency for Utilization of Mineral Resources and KOBIA under the Ministry of Ecology and Natural Resources of the Republic of Azerbaijan.
On May 12, there was a meeting of the management board of ATIA and the Association of Sand, Gravel and Stone Producers with the delegat...