Türkiyə-Azərbaycan Yüzüncü İl Platformasının sədri Elmin Sadıqov və nümayəndə heyəti ATİA-nın qonağı oldu
Türkiyə-Azərbaycan Yüzüncü İl Platformasının sədri Elmin Sadıqov və nümayəndə heyəti ATİA-nın qonağı oldu. Görüşdə TAYİP platformasının...
ATİA nümayəndə heyəti “PLANRADAR” şirkətinin təşkil etdiyi tədbirdə iştirak etdilər
ATİA nümayəndə heyəti “PLANRADAR” şirkətinin təşkil etdiyi tədbirdə iştirak etdilər. İşgüzar görüşdə şirkətin rəqəmsal tapşırıqların id...
May ayının 12-də Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi yanında Dövlət Mineral Xammal Ehtiyatlarından İstifadə Agentliyi və KOBİA nümayəndə heyəti ilə ATİA və Qum, Çınqıl və Daş İstehsalçıları Assosiasiyasının idarə heyətinin görüşü oldu
May ayının 12-də Azərbaycan Respublikasının Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi yanında Dövlət Mineral Xammal Ehtiyatlarından İstifa...

Председатель Платформы столетия Турции и Азербайджана Эльмин Садыгов и его делегация были гостями ATIA
Председатель платформы Turkish-Azerbaijani Century Elmin Sadigov и делегация были гостем Atia. Стороны обменивались взглядами на будущи...
Делегация Atia приняла участие в мероприятии, организованном PlanRadar
Делегация ATIA приняла участие в мероприятии, организованном компанией «ПЛАНРАДАР». В рамках деловой встречи была представлена презента...
Заседание Ассоциации государственных ресурсов минерального сырья в соответствии с Министерством экологии и природных ресурсов Республики Азербайджан 12 мая встретилась с Советом Ассоциации Актии и Песчаного, гравия и Камня
12 мая государственные минеральные ресурсы экологии и природных ресурсов Республики Азербайджан встретились со советом Ассоциации атфий...