Bu gün yeni üzvlərimiz olan “ORBİTA” MTK, “AAC (GOBUSTONE)”, “CREACON” MMC, “BUTA PROJECT” MMC və “İNKİŞAF TƏMİR-TİKİNTİ” MMC şirkətlərinin rəhbərləri ilə görüş oldu
Bu gün yeni üzvlərimiz olan “ORBİTA” MTK, “AAC (GOBUSTONE)”, “CREACON” MMC, “BUTA PROJECT” MMC və “İNKİŞAF TƏMİR-TİKİNTİ” MMC şirkətlər...
4 may 2023-cü il tarixində Azərbaycan Banklar Assosiasiyası (ABA) və Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbər şəxsləri arasında görüş keçirilmişdir
4 may 2023-cü il tarixində Azərbaycan Banklar Assosiasiyası (ABA) və Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbər ş...

Today there was a meeting with the heads of our new members “ORBITA” MTK, “AAC (GOBUSTONE)”, “CREACON” LLC, “BUTA PROJECT” LLC and “INKISHAF TAMIR-TIKINTI” LLC.
Today there was a meeting with the heads of our new members "ORBITA" MTK, "AAC (GOBUSTONE)", "CREACON" LLC, "BUTA PROJECT" LLC and "İNK...
04 May
Mirza Mammad Valiyev, chairman of the Public Union of the Organization of Disabled Entrepreneurs, and veterans of the Patriotic War were the guests of ATIA
04/05/2023
On May 4, 2023, a meeting was held between the Association of Banks Association (ABA) and the Azerbaijan Association of Construction Producers (Atia)
On May 4, 2023, a meeting was held between the Association of Banks Association (ABA) and the Azerbaijan Construction Producers Associa...