Bu gün yeni üzvlərimiz olan “ORBİTA” MTK, “AAC (GOBUSTONE)”, “CREACON” MMC, “BUTA PROJECT” MMC və “İNKİŞAF TƏMİR-TİKİNTİ” MMC şirkətlərinin rəhbərləri ilə görüş oldu
Bu gün yeni üzvlərimiz olan “ORBİTA” MTK, “AAC (GOBUSTONE)”, “CREACON” MMC, “BUTA PROJECT” MMC və “İNKİŞAF TƏMİR-TİKİNTİ” MMC şirkətlər...
4 may 2023-cü il tarixində Azərbaycan Banklar Assosiasiyası (ABA) və Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbər şəxsləri arasında görüş keçirilmişdir
4 may 2023-cü il tarixində Azərbaycan Banklar Assosiasiyası (ABA) və Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbər ş...

Сегодня Orbita Mtk, AAC (Gobustone), «Creanon LLC», BUTA Project »LLC и« Ремонт разработки и строительство »Собрания LLC с Heads of LLC
Сегодня состоялась встреча с руководителями наших новых членов «ОРБИТА» МТК, «AAC (GOBUSTONE)», ООО «CREACON», ООО «BUTA PROJECT» и ООО...
04 Май
Гостями АТИА были председатель Общественного объединения Организации предпринимателей-инвалидов Мирза Мамед Велиев и ветераны Отечественной войны.
4 мая 2023 года состоялась встреча руководителей Ассоциации банков Азербайджана (АБА) и Ассоциации строителей Азербайджана (ATIA).
25.01.2025
4 мая 2023 года состоялась встреча руководителей Ассоциации банков Азербайджана (АБА) и Ассоциации строителей Азербайджана (ATIA). В хо...