Bu gün ictimai birliklərinin nümayəndələri, müxtəlif sahələrdə fəaliyyət göstərən iş adamları “Sahibkarlar Günü” ilə əlaqədar Fəxri Xiyabanda Ümummilli Lider Heydər Əliyevin məzarını ziyarət edib xatirəsini ehtiramla anaraq abidəsi önünə əklil qoydular
Bu gün ictimai birliklərinin nümayəndələri, müxtəlif sahələrdə fəaliyyət göstərən #iş adamları “Sahibkarlar Günü” ilə əlaqədar Fəxri Xi...
İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi,KOBİA və ASK-nın təşkilatçılığı ilə”Heydər Əliyev və Azərbaycan sahibkarlığının inkişafı ” mövzusunda “Gülüstan Sarayı”nda konfrans keçirildi.
İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi,KOBİA və ASK-nın təşkilatçılığı ilə”Heydər Əliyev və Azərbaycan sahibkarlığının inkişafı ” mövzusunda...
ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi ilə qardaş Türkiyə Respublikasının qurulmasının 100 illiyinə həsr edilmiş tədbirdə iştirak etdi
ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi ilə qardaş Türkiyə Respublikasının qurulm...

Сегодня, представители государственных ассоциаций, бизнесмены, действующие в различных областях «визит предпринимателей в могилу национального лидера Гейдара Алиева в честь и увлечь памятником памятника настроения
Сегодня представители общественных объединений, #бизнесмены, действующие в различных сферах, посетили могилу #Национального Лидера Гейд...
В «Гюлюстан Палас» при поддержке Министерства экономики, KOBIA и ASK прошла конференция на тему «Гейдар Алиев и развитие азербайджанского предпринимательства».
Конференция была проведена в дворце Гулюстана на «Хейдаре Алиева и Азербайджанском предпринимательстве», организованном в поддержку Мин...
Председатель правления ATIA Рамиз Исаев принял участие в мероприятии, посвященном 100-летию со дня рождения Великого лидера Гейдара Алиева и 100-летию основания Турецкой Республики.
Председатель правления ATIA Рамиз Исаев принял участие в награждении и обсуждении концептуального мероприятия «Столетие азербайджано-ту...