Bu gün ictimai birliklərinin nümayəndələri, müxtəlif sahələrdə fəaliyyət göstərən iş adamları “Sahibkarlar Günü” ilə əlaqədar Fəxri Xiyabanda Ümummilli Lider Heydər Əliyevin məzarını ziyarət edib xatirəsini ehtiramla anaraq abidəsi önünə əklil qoydular
Bu gün ictimai birliklərinin nümayəndələri, müxtəlif sahələrdə fəaliyyət göstərən #iş adamları “Sahibkarlar Günü” ilə əlaqədar Fəxri Xi...
İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi,KOBİA və ASK-nın təşkilatçılığı ilə”Heydər Əliyev və Azərbaycan sahibkarlığının inkişafı ” mövzusunda “Gülüstan Sarayı”nda konfrans keçirildi.
İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi,KOBİA və ASK-nın təşkilatçılığı ilə”Heydər Əliyev və Azərbaycan sahibkarlığının inkişafı ” mövzusunda...
ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi ilə qardaş Türkiyə Respublikasının qurulmasının 100 illiyinə həsr edilmiş tədbirdə iştirak etdi
ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev Ulu Öndər Heydər Əliyevin anadan olmasının 100 illiyi ilə qardaş Türkiyə Respublikasının qurulm...

Today, representatives of public associations, businessmen operating in various fields “entrepreneurs’ visit to the grave of the national leader Heydar Aliyev in honor and passionate the monument to the monument to the mood
Today, representatives of public associations, working people working in various fields "entrepreneurs' Day" in the Alley of Entreprene...
25 Apr
A conference on “Heydar Aliyev and the development of Azerbaijani entrepreneurship” was held in “Gulüstan Palace” with the support of the Ministry of Economy and the organization of KOBIA and ASK.
A conference was held in Gulustan Palace on "Heydar Aliyev and Azerbaijani entrepreneurship" organized by the support of the Ministry o...
ATIA Board Chairman Ramiz Isayev took part in the event dedicated to the 100th anniversary of the birth of Great Leader Heydar Aliyev and the 100th anniversary of the founding of the Republic of Turkey.
Chairman of the Board of Atia Ramiz Isayev Ramiz Isayev attended the event "Azerbaijan - Turkey - Turkey - a common hundredth years" de...