Bu gün keçirilən Azərbaycan-İsrail İnnovasiya Forumunda ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev də iştirak etdi.Müvafiq sahələrdə Azərb...
16 Fev
Xəzər FM-də “Əmlakçı” proqramının qonağı olan ATİA-nın Marketinq Departamentinin rəhbəri Əşrəf Şıxəliyev
25/01/2025
Xəzər FM-də “Əmlakçı” proqramının qonağı olan ATİA-nın Marketinq Departamentinin rəhbəri Əşrəf Şıxəliyev, “Hündürmərtəbəli binalarda no...
Türkiyədə baş verən zəlzələ nəticəsində qardaş ölkəyə yardım məqsədilə “Qardaş Köməyi” platforması yaradılıb və ATİA olaraq biz də bu platformaya qoşulduq
HÖRMƏTLİ VƏTƏNDAŞLAR,Türkiyədə baş verən zəlzələ nəticəsində qardaş ölkəyə yardım məqsədilə “Qardaş Köməyi” platforması yaradılıb və AT...
Bu gün KOBİA-nın İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov İctimai Şuranın üzvləri ilə növbəti görüş keçirdi
Bu gün KOBİA-nın İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov İctimai Şuranın üzvləri ilə növbəti görüş keçirdi. Görüşdə sahibkarlara dəstək və...
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev “Xəzər Xəbər”-ə müsahibə verd
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev “Xəzər Xəbər”-ə müsahibə verdi. Müsahibənin mövzu...

Ramiz Isayev, Chairman of the Atia Board Ramiz Isayev at the Azerbaijan-Israel Innovation Forum held today.
Ramiz Isayev, Chairman of the Atia Board Ramiz Isayev at the Azerbaijan-Israel Innovation Forum held today.There were discussions on mo...
16 Feb
Ashraf Shikhaliyev, the head of the Marketing Department of ATIA, who was a guest of the “Realtor” program on Khazar FM
Ashraf Shikhaliyev, head of Atia, a guest of Atia, who is a guest of the "Real Estate" program, has participated in the program, which ...
As a result of the earthquake in Turkey, the “Brotherly Help” platform was created to help the brotherly country, and as ATIA, we also joined this platform.
Dear citizens,As a result of the earthquake in Turkey, the "Brother Help" platform has been established to help a brotherly country, an...
Today, Chairman of the Board of Kobia Orkhan Mammadov held another meeting with members of the Public Council
Today, the Chairman of the Board of Directors of KOBIA, Orkhan Mammadov, held another meeting with the members of the Public Council. A...
Chairman of the Board of the Azerbaijan Association of Construction Producers Ramiz Isayev Interview to Caspian News
Ramiz Isayev, Chairman of the Board of the Association of Construction Manufacturers of Azerbaijan, gave an interview to "Khazar Khabar...