Bu gün keçirilən Azərbaycan-İsrail İnnovasiya Forumunda ATİA İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev də iştirak etdi.Müvafiq sahələrdə Azərb...
16 Fev
Xəzər FM-də “Əmlakçı” proqramının qonağı olan ATİA-nın Marketinq Departamentinin rəhbəri Əşrəf Şıxəliyev
25/01/2025
Xəzər FM-də “Əmlakçı” proqramının qonağı olan ATİA-nın Marketinq Departamentinin rəhbəri Əşrəf Şıxəliyev, “Hündürmərtəbəli binalarda no...
Türkiyədə baş verən zəlzələ nəticəsində qardaş ölkəyə yardım məqsədilə “Qardaş Köməyi” platforması yaradılıb və ATİA olaraq biz də bu platformaya qoşulduq
HÖRMƏTLİ VƏTƏNDAŞLAR,Türkiyədə baş verən zəlzələ nəticəsində qardaş ölkəyə yardım məqsədilə “Qardaş Köməyi” platforması yaradılıb və AT...
Bu gün KOBİA-nın İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov İctimai Şuranın üzvləri ilə növbəti görüş keçirdi
Bu gün KOBİA-nın İdarə Heyətinin sədri Orxan Məmmədov İctimai Şuranın üzvləri ilə növbəti görüş keçirdi. Görüşdə sahibkarlara dəstək və...
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev “Xəzər Xəbər”-ə müsahibə verd
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının İdarə Heyətinin sədri Ramiz İsayev “Xəzər Xəbər”-ə müsahibə verdi. Müsahibənin mövzu...

Рамиз Исайев, председатель совета директоров ATIA Рамиз Исайев на Азербайджан-ираильском инновационном форуме.
Председатель правления ATIA Рамиз Исаев также принял участие в состоявшемся сегодня азербайджано-израильском инновационном форуме.Состо...
Ашраф Шихалиев, глава маркетингового отделения ATIA, который является гостем программы «недвижимость» на Caspian FM
Руководитель отдела маркетинга АТИА Ашраф Шихалиев, побывавший гостем программы «Риэлтор» на Хазар ФМ, принял участие в передаче «Как с...
В результате землетрясения в Турции была создана платформа «Brother Help», чтобы помочь братской стране, и мы также присоединились к этой платформе как Atia
Дорогие граждане,В результате землетрясения в Турции была создана платформа «Brother Help», чтобы помочь братской стране, и мы также пр...
Сегодня председатель совета директоров Кобии Орхан Маммадов провел еще одну встречу с членами государственного совета
Сегодня председатель совета директоров Кобии Орхан Маммадова провел еще одну встречу с членами государственного совета. Стороны обменив...
Рамиз Исаев, председатель правления Ассоциации строителей Азербайджана, дал интервью газете «Хазар Хабар»
Председатель Совета Ассоциации производителей строительства Азербайджана Рамиз Исайев дал интервью The Caspian News. Тема интервью была...