ATİA rəhbər heyəti Azərbaycan Beynəlxalq “Qarabağın Bərpa, Yenidənqurma və İnkişafı” sərgisində iştirak etdilər
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası və assosiasiyaya üzv olan bir neçə tanınmış şirkətin rəhbər heyəti ilə birlikdə 19 okty...
28
ATİA rəhbər heyəti Milli Standartlaşdırma Sisteminin Tvinninq layihəsində qonaq qismində iştirak etmişdir.
25 oktyabr 2022- ci il Hilton oteldə Avropa İttifaqı tərəfindən maliyyələşdirilən Milli Standartlaşdırma Sisteminin beynəlxalq tələblər...
ATİA rəhbərliyi ilə Müstəqil Sənayeçi və İş Adamları Dərnəyinin (MÜSİAD) rəhbərliyi arasında rəsmi görüş keçirilmişdir
26 oktyabr 2022-ci il tarixində Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının (ATİA) rəhbərliyi ilə Müstəqil Sənayeçi və İş Adamla...

Руководство ATIA приняло участие в Азербайджанской международной выставке «Восстановление, реконструкция и развитие Карабаха».
Ассоциация производителей строительства Азербайджана и 2 -я Международная выставка Азербайджан «Карабах, которая состоялась 19 октября ...
Руководящие принципы ATIA приняли участие в проекте «Твиннинг национальной системы стандартизации».
25 октября 2022 года в отеле Hilton прошла итоговая конференция проекта Twinning по адаптации Национальной системы стандартизации к меж...
Состоялась официальная встреча руководства АТИА и руководства Ассоциации независимых промышленников и бизнесменов (МУСИАД)
Было проведено официальное собрание между руководством Ассоциации независимых промышленников и бизнесменов (Musiad) под руководством Ас...