25 aprel Azərbaycanda “Sahibkarlar Günü”dür.
25 aprel Azərbaycanda “Sahibkarlar Günü”dür. Bununla bağlı ATİA, dövlət rəsmiləri və sahibkarlar Fəxri Xiyabanda Ümummilli Lider Heydər...
“İqtisadiyyatın inkişafında sahibkarlığın rolu” – Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası
“İqtisadiyyatın inkişafında sahibkarlığın rolu” Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası, İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Naz...
“KOB Fest” – sərgi-satış yarmarkası Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə İçərişəhərdə “KOB Fest” – sərgi-satış yarmarkasında iştirak edib
“KOB Fest” – sərgi-satış yarmarkası Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA...

April 25 Azerbaijan is the “Day of Entrepreneurs” in Azerbaijan.
April 25 Azerbaijan is the "Day of Entrepreneurs" in Azerbaijan. In this regard, Atia, government officials and entrepreneurs visited t...
27 Apr
“The role of entrepreneurship in the development of the economy” – Azerbaijan Construction Manufacturers Association
"The role of entrepreneurship in the development of the economy" "The role of entrepreneurship in the development of the economy" dedic...
“SME Fest” – exhibition and sales fair Azerbaijan Construction Manufacturers Association participated in “SME Fest” – exhibition and sales fair in Icherisheher organized by the Small and Medium Business Development Agency (SME)
KOB FEST - Exhibition-Sales Fair Azerbaijan Construction Manufacturers Association participated in the Old and Medium Business Developm...