25 aprel Azərbaycanda “Sahibkarlar Günü”dür.
25 aprel Azərbaycanda “Sahibkarlar Günü”dür. Bununla bağlı ATİA, dövlət rəsmiləri və sahibkarlar Fəxri Xiyabanda Ümummilli Lider Heydər...
“İqtisadiyyatın inkişafında sahibkarlığın rolu” – Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası
“İqtisadiyyatın inkişafında sahibkarlığın rolu” Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası, İqtisadiyyat Nazirliyinin dəstəyi, Naz...
“KOB Fest” – sərgi-satış yarmarkası Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə İçərişəhərdə “KOB Fest” – sərgi-satış yarmarkasında iştirak edib
“KOB Fest” – sərgi-satış yarmarkası Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyası Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA...

25 апреля в Азербайджане – «День предпринимателей».
25 апреля в Азербайджане – «День предпринимателей». В связи с этим АТИА, государственные чиновники и предприниматели посетили могилу об...
«Роль предпринимательства в развитии экономики» — Ассоциация Строительных Производителей Азербайджана
«Роль предпринимательства в развитии экономики» «Роль предпринимательства в развитии экономики», посвященная «Дню предпринимателей», ор...
KOB FEST — Выставка Sales Fair Azerbaijan Association Association участвовала в Icheri Sheher, организованном Агентством по развитию малого и среднего бизнеса (Kobia) в Icheri Sheher
"SME Fest" - выставка-ярмарка-продажа Ассоциация Строительных Производителей Азербайджана приняла участие в выставке-продаже "SME Fest"...