Ölkəmizdə tikinti və quruculuq sahəsinin inkişafı məqsədi ilə təsis edilmiş Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasına aprelin 14-də keçirilən iclas zamanı yeni üzvlər qəbul olunub.
20/03/2025
Ölkəmizdə tikinti və quruculuq sahəsinin inkişafı məqsədi ilə təsis edilmiş Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasına aprelin 1...
19 Apr
Azərbaycan Tikinti İstehsalçıları Assosiasiyasının təşkilatçılığı ilə 200 aztəminatlı ailəyə “Ramazan payı” təqdim olunmuşdur

During the meeting held on April 14, new members were admitted to the Association of Construction Manufacturers of Azerbaijan, which was established for the purpose of development of the construction and construction industry in our country.
During the meeting held on April 14, new members were admitted to the Association of Construction Manufacturers of Azerbaijan, which wa...
19 Apr
“Ramadan share” was presented to 200 low-income families under the organization of the Association of Construction Manufacturers of Azerbaijan